EVİNİZDE POZİTİF KÖPEK EĞİTİM HİZMETİ

Merhaba ben eğitmen Barış KILIÇ.İstanbul Köpek Eğitim Bakım Okulu ve Danışmanlık Hizmetlerinin 12 yıllık tecrübesi ile köpeğiniz sizden ayrılmadan sizinle birlikte eğitim alabilir Eğitimlerimiz garantilidir Köpeginizin Sosyalizasyon, Ev Adaptasyonu, Tuvalet Eğitimi, Temel İtaat Eğitimi (Tasmalı İtaat ) ve İleri İtaat ( Tasmasız İtaat ) Eğitim hizmetlerimizden bazılarıdır.Ayrıntılı Bilgi için arayin lütfen

EGITIM KOPEKLERIMIZ ILE VIDEOLARIMIZ :

ÖGRENCİMİZ betty

Betty 7 Aylık bir Genç Kız iken Sahibi TUNÇ Bey tarafından Yerinde Eğitim Siteminde Eğitim alma talebinde bulunuldu. 5 . Ders itibariyle tasmalı olarak bu noktaya geldi

ÖGRENCIMIZ PAŞA

Paşa 13 Aylıkken sahibi tarafından tarafımıza eğitim talebinde bulunuldu. Daha öncesi bir eğitim çiftligine verilmiş ve malesef uygulanan kötü davranışlar nedeniyle bir takım sorunlar yaşanmış.

Ögrencimiz rex

Rex eşi Pamuk ile birlikte eğitim alması için sahipleri tarafından yerinde eğitim sistemi ile tarafımıza başvuru yapıldı. Husky ler özğür ruhlu canlılar oldugu için malesef bir çok eğitmen bu ırkların eğitimini yapmak istememektedir.

ogrencimiz fıstık

Fıstık 5 Aylık Dişi bir Boxer Eşi Mex ile birlikte bir işyerinde yaşıyor. Yerinde eğitim sistemi ile eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden faydalandı.

RESİM GALERİMİZ
  • ITAAT EGITIMLERI
  • SHOW
  • EVDE EGITIM
  • ETKINLIKLER
Haberler