Köpek Eğitmeni ; 

 

Eğitim sistemimiz ,Yerinde ve Tamamen Pozitif Eğitimdir.Köpeğinizin uzmanlık eğitimleri dışındaki tüm eğitimlerini Sizin kendi yerinizde ve sizin gözetiminizde yapmaktayız.Bu amaçla hem sizi hem köpeğinizi eğitmeyi hedefliyoruz.Köpeğinizin nasıl komut almayı öğrenecegi gibi sizinde ona komut vermeyi ve bakım,sağlık gibi genel konularda eğitimini tamamlıyoruz.Tüm eğitimlerimiz bitiş tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.


Köpek eğitim programımızın yanı sıra siz hayvan sever dostlarımızın bakım ve sağlık konusunda da bilinçlenmesini amaçlıyoruz.Bu sitemizi tasarlarken; Köpek Eğitmenlerimiz,Veteriner Hekim Dostlarımız ve Köpek Davranış uzmanı dostlarımızın yardımlarını ve desteklerini aldık.Sitemiz sadece bir köpek eğitmeninin sitesi olmayıp eklerindeki bölümleri ile herşeyi bulabileceginiz bir portal haline gelmiştir.

 

FORUM bölümün de tüm hayvansever dostlarımızın paylaşımlarını,Foto Albüm ve Video Bölümünde sizlerden gelen resim ve videoları,Eş Arıyoruz ve Yuva Arıyoruz Bölümlerinde sizlerden gelen ilanları,Sağlık Köşemizde Veteriner Hekimimizin desteği ve editörlüğü ile; Köpeğinizin tüm sağlık sorunları ile ilgili cevab ve ipuçlarını,Irklar bölümünde Davranış uzmanı dostumuzun editörlüğü ile tüm ırkların resimler eşliğinde Özelliklerini,Bakım bölümünde; Köpeğinizin bakımı hakkında tüm sorularınızın cevablarını bulabileceksiniz.


Köpek Eğitmenizden ;

 

Köpek eğitmeni olmak öncelikle sevgi işidir.Köpeğinizin eğitimi bizim için en az sizin kadar önemlidir.Eğitimsiz köpekler hayatınızda mutluluk ve neşe kaynağı olmaktan öte size sıkıntı yaratan sorunlara neden olan canlı bir bomba gibidir.

 

Eğitimlerimizi sizlerin yanınızda ve gözetiminizde yaparak eğitim boyunca asla düşünüldüğü gibi şiddet uygulamadığımızı kanıtlamaktayız.

Köpeğiniz doğru koşullandırmalar ile sizin istediğiniz disiplinli , uyumlu ve evinize neşe katan bir birey haline gelebilir..

Sitemiz aralıklarla güncellenmekte sizlerin istek ve sorularına göre şekillenmektedir.İçerik seçimimiz tamamen siz hayvan severlerin en iyi şekilde bilgilendirmelerini amaçlamaktadır.

 

 

Haberler