+90 554 112 84 84 egitmen@istanbulkopekegitmeni.com

Köpek Eğitim Hizmetimiz

#KöpekEğitimHizmetimiz

Eğitim sistemimiz ,Yerinde ve Tamamen Pozitif Eğitimdir.Köpeğinizin uzmanlık eğitimleri dışındaki tüm eğitimlerini Sizin kendi yerinizde ve sizin gözetiminizde yapmaktayız.Bu amaçla hem sizi hem köpeğinizi eğitmeyi hedefliyoruz.Köpeğinizin nasıl komut almayı öğrenecegi gibi sizinde ona komut vermeyi ve bakım,sağlık gibi genel konularda eğitimini tamamlıyoruz.Tüm eğitimlerimiz bitiş tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.

Köpek eğitim programımızın yanı sıra siz hayvan sever dostlarımızın bakım ve sağlık konusunda da bilinçlenmesini amaçlıyoruz.Bu sitemizi tasarlarken; Köpek Eğitmenlerimiz,Veteriner Hekim Dostlarımız ve Köpek Davranış uzmanı dostlarımızın yardımlarını ve desteklerini aldık.Sitemiz sadece bir köpek eğitmeninin sitesi olmayıp eklerindeki bölümleri ile herşeyi bulabileceginiz bir portal haline gelmiştir.

Köpek Eğitmenizden ;

Köpek eğitmeni olmak öncelikle sevgi işidir.Köpeğinizin eğitimi bizim için en az sizin kadar önemlidir.Eğitimsiz köpekler hayatınızda mutluluk ve neşe kaynağı olmaktan öte size sıkıntı yaratan sorunlara neden olan canlı bir bomba gibidir.

Eğitimlerimizi sizlerin yanınızda ve gözetiminizde yaparak eğitim boyunca asla düşünüldüğü gibi şiddet uygulamadığımızı kanıtlamaktayız.

Köpeğiniz doğru koşullandırmalar ile sizin istediğiniz disiplinli , uyumlu ve evinize neşe katan bir birey haline gelebilir..

Sitemiz aralıklarla güncellenmekte sizlerin istek ve sorularına göre şekillenmektedir.İçerik seçimimiz tamamen siz hayvan severlerin en iyi şekilde bilgilendirmelerini amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Hemen Arayın